O mnie

Nazywam się Mariusz Wdowiak.

Od ponad 20 lat pracuję w banku. Początkowo byłem Opiekunem Klienta Korporacyjnego, czyli osobą odpowiedzialną za współpracę z firmami – Klientami banku. W chwili, gdy piszę te słowa jestem Dyrektorem Makroregionu...

Odkąd powierzono mi stanowisko kierownicze, stałem się odpowiedzialny za rozwój podwładnych. Wtedy zrodziła się moja pasja: przygotowanie i prowadzenie szkoleń, zarówno analitycznych, jak i z szeroko rozumianych technik komunikacyjnych. A jako, że lubię wystąpienia publiczne, to wielokrotnie wychodziłem z moimi szkoleniami poza bank i dziś mam na koncie zarówno wykłady dla studentów ekonomii, jak i uczniów szkół podstawowych. Jedni i drudzy zdawali się być zadowoleni.

W listopadzie 2016 postanowiłem uczcić moją okrągłą rocznicę zatrudnienia założeniem tego bloga. Już wiem, że prowadzenie bloga tak jak prowadzenie szkoleń bardzo porządkuje myślenie, choć tej formy dopiero się uczę.

Oczywiście chciałem też poczuć, że jestem nowoczesny i potwierdzić, że potrafię się odnaleźć w sieci. Trochę próżność, prawda ?

We wpisach będę się jednak trzymał merytoryki.

Mam nadzieję, że blog Cię zainteresuje i jeszcze na niego wrócisz.